Přijměte pozvání na nezapomenutelný gastronomický zážitek!

Publikováno: 05.10.2023

Chceme vás srdečně pozvat na naše exkluzivní předváděcí vaření, které pořádáme na začátku listopadu.

Představíme vám svět luxusních spotřebičů Siemens StudioLine a špičkových kuchyňských technologií značky Schüller.

Chcete-li si zajistit novou kuchyň nebo moderní spotřebiče, neexistuje lepší způsob než se zúčastnit našeho exkluzivního předváděcího vaření. Stačí se pouze zaregistrovat pomocí vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla a přijít s otevřeným srdcem pro nové inspirace a dojmy. Účast na vaření je zdarma.

Na této akci budete mít jedinečnou příležitost ochutnat speciality připravené naším zkušeným šéfkuchařem Honzou Řepou a zároveň si vychutnat představení našich inovativních spotřebičů v akci. Během vaření vám naši odborníci vysvětlí funkce a možnosti, které naše kuchyně nabízejí, rádi poradí a zodpoví všechny vaše dotazy.

A to není vše! Pokud se rozhodnete akce zúčastnit, dostanete od nás zvýhodněnou nabídku na svou vysněnou kuchyň a spotřebiče Siemens StudioLine. Ke kuchyni navíc dostanete zdarma 3D vizualizaci ve virtuální realitě v hodnotě 10 000 Kč, kde si budete moci celou kuchyň projít a zjistit, jak vám vyhovuje.

Přijměte naše pozvání a přijďte si užít odpoledne plné chutí a inspirace. Neváhejte a registrujte se ještě dnes, počet míst je omezený! 

Pro registraci můžete využít také formulář níže na stránce a v případě dotazů volejte na tel.: +420 776 072 091

Těšíme se na vás! ❤


Registrace je možná do 30. října 2023.

Vaření bude probíhat na adrese: třída SNP 590/17, Hradec Králové. Přesný datum a čas akce vám sdělíme po registraci.

Akční leták Nezávazně poptat

Zanechte nám telefon, ozveme se vám

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: