Jak to u nás probíhá?

Kontaktujte nás

Zastavte se u nás na studiu nebo nás kontaktujte telefonicky, emailem či přes formulář na stránkách a domluvíme si termín první schůzky. Domluvit si termín a nepřijít jen tak na blint je důležité, může se totiž stát, že bychom na vás momentálně neměli dostatek času.

První schůzka

Pobavíme se o vaší představě a probereme vše potřebné pro vytvoření vizualizace a cenové nabídky. Poradíme vám s výběrem materiálů, barev a také spotřebičů. S sebou si určitě přineste (ideálně) půdorys místnosti s veškerými potřebnými kótami nebo alespoň přibližné rozměry místnosti, které změříte ručně včetně výšky stropů, oken, zkrátka všeho, co do kuchyně zasahuje. Pokud se bude jednat o rekonstrukci stávající kuchyně, oceníme i fotografie současné.

Ve výjimečných případech (zejména pokud klient bydlí ve větší vzdálenosti od Hradce Králové), můžeme první osobní schůzku nahradit domluvou po telefonu a zasláním potřebných materiálů emailem. Osobní schůzka, kde si můžete vše „osahat“ ve studiu je však nenahraditelná a doporučujeme ji.

Pokud vaše představa není úplně jasná, rádi vytvoříme více variant vizualizací, které můžeme měnit dle přání.

Druhá a následující schůzky

Do druhé schůzky vám vytvoříme vizualizace a cenové nabídky, které vám podrobně představíme a vysvětlíme. Vizualizace klientům neposkytujeme, pouze je předvedeme na osobní schůzce. Pokud by však měl klient o vizaulizaci zájem, poskytujeme ji za poplatek.

Dejme si na vytvoření kuchyně čas. Rádi se vám budeme věnovat i na několika schůzkách, nemusíte se rozhodnout hned. A můžete provádět změny. Nespěchejte, právě na detailech záleží.

Zaměření

Po odsouhlasení návrhu a cenové nabídky si pojedeme prostor zaměřit, abychom si byli jistí, že jsme vše navrhli správně. Pokud na místě zjistíme odchylky, návrh upravíme, aby bylo vše v pořádku.

Uzavření smlouvy a dořešení případných změn po zaměření

Po zaměření se sejdeme na další schůzce, kde již můžeme přistoupit k podepsání smlouvy.

Odeslání objednávky do Německa a její zhotovení

Zhotovení a dovezení kuchyně trvá cca 3 měsíce.

Montáž

V domluvený termín dovezeme kuchyň a vše, co bude její součástí na místo a naši montéři ji namontují.

Kuchyňské studio Schüller Hradec Králové

Adresa: třída SNP 590/17,

500 03 Hradec Králové - Slezské Předměstí (mapa)

Kontaktní osoba: Bc. Vladimír Kalaš

Telefon: +420 776 072 091

Email: kuchynschueller@gmail.com

Kontaktní osoba: Mgr. Alena Knajflová

Telefon: +420 608 256 229

Email: kuchyneschueller@gmail.com

ALIN-MODERNÍ BYT s.r.o.

Spisová značka: C 199359 vedená u Městského soudu v Praze

IČ: 24268836

DIČ: CZ24268836

Zanechte nám telefon, ozveme se vám

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: