fb

next125

Kuchyně Schüller next125 je mezinárodní prémiová značka z továrny Schüller. Kuchyně Schüller se vyznačují smyslem pro detail. Kuchyně next125 kombinuje řemeslo, technologii, design a architekturu s nejmodernější průmyslovou výrobou. Díky této kombinaci vznikají designové kuchyně.

Nabídka kuchyní Katalog kuchyní (PDF)

Doplňky | Plánovač kuchyní | Spotřebiče

Elegantní černá kuchyň

V této výjimečné kuchyňské formaci zaujme centrálně umístěný kuchyňský stůl next125 kombinací sametově černě zbarveného povrchového materiálu NX 870 Fenix s povrchovou úpravou proti otiskům prstů a nápadné přední části NX 650 modřín mořený, kartáčovaný.

Útulná kuchyň

Stává se z kuchyně obývací pokoj nebo z obývacího pokoje kuchyň? Otázka, na kterou lze rychle odpovědět, když se podíváte do této kuchyně. Otevřená na obou stranách a sloužící jako pokojový prvek, otevřená policová jednotka jemně zdůrazňuje domácí charakter a současně působí jako most mezi vařením a stolováním.

Kuchyně Schüller v prostoru

Slunečný vzhled a sametově hebký saténový lakovaný povrch potěší smysly a mluví jazykem šarmu a nenápadné elegance. Je dobré vědět, že vysoce kvalitní lak je vyráběn na ekologickém vodním základě: to znamená potěšení a shovívavost s čistým svědomím!

Sofistikovanost a individualita

Méně je více. Holé stěny, betonová hala a interiér s téměř žádnými dveřmi vytvářejí svobodu a poskytují potřebný vzduch k dýchání. Pro maximální efekt je kuchyně integrována do prostoru s otevřeným designem.

Zdá se, že monochromatický kuchyňský ostrov téměř plave na nohou. Díky bezúchytkové konstrukci je jako minimalistický blok v místnosti. Za ním jsou vysoké skříně se zatahovacími dveřmi, které stylově zakrývají ostatní kuchyňské spotřebiče a v zavřeném stavu dává místnosti požadovaný klidný pocit.

Kuchyň do tvaru „U“

Malý pokoj, velká kuchyň.

Dokonale vyváženým pro funkčnost, s dostatkem úložného prostoru pro všechno. V kombinaci s tím je bar na snídani nebo skleničku po dlouhém pracovním dni.

Profesionální kuchyně u vás doma

Plánování umožňuje jasné pozice podle funkcí a je zaměřeno na provoz v profesionální kuchyni.

Matný lakovaný povrch pískově šedých matných sametových základních jednotek vyzařuje jasnost a klid, zatímco přírodní sukovitý dub s kartáčovaným povrchem má uklidňující účinek. Speciální kuchyně, od vybavení až po sofistikované uspořádání se třemi varnými zónami. Atraktivní alternativa k běžně používaným základním uspořádáním kuchyně. Pro oblasti přípravy a vaření je tedy k dispozici samostatný ostrov pro vaření. Třetí ostrov se silným snídaňovým barem představuje komunikativní a reprezentativní aspekt vaření. Na profesionální úrovni jsou tak splněny náročné kulinářské touhy.

V jednoduchosti je krása

Mottem je žít uvolněný život a udržovat věci jednoduché - vaření považujeme za zábavu, ne za práci. Varný stůl podporuje svým designem: neformální, ale funkční.

Útulné, přirozené, funkční - to jsou požadavky na moderní kuchyň. Prostorný kuchyňský stůl s minimalistickým, fleet-footed designem formuje prostor, aniž by mu dominoval. Díky své velkorysé velikosti zve přátele a rodinu na společenské kuchařské akce. Také prostor na stěně nabízí spoustu úložného prostoru: kuchyň je tvořena dvěma vysokými sloupci a nabízí spoustu prostoru pro praktické věci. Prostor mezi nimi je nyní chytře využit: díky závěsnému panelu na zadní stěně!

Ležérní kuchyň

Optimální technologie, úložný prostor a vše skvěle upravené a uklizené, přesto stále ležérní.

Silné a robustní záření kuchyně v dubové elegantní grafitově šedé barvě je zjemněno elegantním lakem v kobaltově zelené barvě. Zářivý kontrast a také velmi praktické: zapuštěná panelová police next 125 Frame, která uklizeně ukládá koření, nože a vše, co profesionální kuchař potřebuje.

Keramická kuchyně v kombinaci s ořechem

Dialog mezi tmavou přední částí a teplým dřevem vytváří atmosféru, která připomíná elegantní bar. Navíc s perfektní pracovní stanicí pro gurmány se zálibou v odlišných věcech.

Keramika je ideální pro kuchyně: potraviny lze hygienicky zpracovávat přímo na povrchu. Materiál je dále odolný proti řezání a teplu. Používá se na pracovní desky po mnoho let, a tak dalším logickým krokem jsou keramická kuchyňská dvířka. Stejně jako u porcelánu obsahuje i tento přírodní umělý materiál pouze látky, které se v této formě také v přírodě vyskytují. To znamená, že materiál je šetrný k životnímu prostředí a lze jej plně recyklovat.

Kuchyně Schüller do menších prostorů a kanceláří

Kuchyňský kout ve světlém kari kombinuje kompaktní funkčnost, pocit domova a neomezené potěšení z vaření - také v malých místnostech nebo kancelářích.

Vše je optimálně skryto za posuvnými dveřmi a využívá kontrastní vnitřní barvy.

Kuchyně Schüller s ostrůvkem

Atmosféra plná sofistikovanosti a individuality a spousta úložného prostoru: to je kuchyně v barvě indické červené, jemně osvěžená nádechem mlhavé modré.

Díky prostornému a otevřenému plánování, které stírá hranice mezi kuchyní a obytným prostorem, se budete cítit dobře. Prostorný ostrov s vařením, zabudovanou vinotékou a černou podnoží, je středobodem kuchyně.

Bílá matná kuchyň

Čistě bílá kuchyně. Varný stůl ze světlého dřeva s kontrastní bílou pracovní deskou a vestavěnou knihovnou záměrně upoutá pozornost. Není potřeba nic víc. Cokoli jiného by bylo příliš.

Matná skleněná kuchyň

Žádné rukojeti, žádné římsy rukojeti, vše jednoduše redukované na to nejnutnější. Nejen potěšení na pohled, ale také pocit, když přejíždíte prsty po matném skleněném povrchu a necháte výsuvy otevřít a zavřít jemným zatlačením.

Matné lakované sklo se jemně třpytí ve svém duhovém bronzovém tónu, zatímco vzor vytvořený spojkami klidně zahrnuje celou kuchyň. Tenké nástěnné jednotky jsou stejně nápadné, protože i přes svůj štíhlý vzhled nabízejí spoustu úložného prostoru i pro velké talíře.

Keramika je ideální pro kuchyně

Funkční, průmyslový a skutečný design - díky plánování pracovní desky a dvířek z totožného materiálu: keramická deska NX 950 v nové verzi efektu keramického mramoru grigio. Jemné žilkování mramorového dekoru vytváří vzrušující odrazy, konzistentní design kuchyňského bloku a výklenku zároveň vytváří vizuální klid - podporovaný bezúchytkovým otvíráním ostrůvku a spotřebičů Miele a vyfrézovanými úchytkami černě zbarvených dvířek do snadno čistitelného materiálu Fenix.

Rubínová kuchyň s mořeným dubem

Syté barvy jsou nastaveny na nejlepší efekt při střídání s přirozenými tóny. V tomto příkladu živá rubínově červená a tmavá dřevěná dýha vstupují do ohnivé vazby.

Nechte vyniknout doplňky

Bílá matná kuchyň, v tomto případě byl použit materiál matné sklo, v kombinaci s dubovou dýhou se nikdy neomrzí.

Kuchyně Schüller s kontrasty

Sofistikované barvy a materiály se spojily v mimořádné kuchyňské formaci. Chladná, zářivě bílá pracovní deska v efektu Marble Carrara je pěkným kontrastem k hřejivé přitažlivosti barvy saténového laku v jaguarově zelené barvě a prvků ve starém dubu.

Nástěnný systém next125 poskytuje závěsné konstrukční řešení.

Vzdušná kuchyň

Vzdušná kuchyně s matnými skleněnými povrchy v achátově šedé barvě a tvarem L, který ponechává prostor pro velkorysý jídelní stůl, kuchyně vyzařuje příjemný pocit.

Plynový krb a polička na knihy, která je integrována do přední části kuchyně, podtrhují domácí charakter kuchyně. Rozdíl spočívá v detailech: otevřená police vytváří kontrast s uzavřenými čelními plochami, povrchy bez rukojetí jsou kombinovány s atraktivními výfrézovanými úchytkami, klidné barvy vytvářejí dokonalý kontrast k odvážným tónům, které dodávají místnosti pocit síly.

Kuchyně Schüller s velkým ostrůvkem

Volně stojící ostrůvek je v této kuchyni poutačem. Díky omezenému designu a plánování ponechává tato kuchyně mnoho prostoru k dýchání.

Vybavení & doplňky kuchyní next125

Vybavení & doplňky

Zanechte nám telefon, ozveme se vám

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: