next125

Kuchyně Schüller next125 je mezinárodní prémiová značka z továrny Schüller. Kuchyně Schüller se vyznačují smyslem pro detail. Kuchyně next125 kombinuje řemeslo, technologii, design a architekturu s nejmodernější průmyslovou výrobou. Díky této kombinaci vznikají designové kuchyně.

Nabídka kuchyní Katalog kuchyní (PDF)

Doplňky | Plánovač kuchyní | Spotřebiče

Elegantní černá kuchyň

V této výjimečné kuchyňské formaci zaujme centrálně umístěný kuchyňský stůl next125 kombinací sametově černě zbarveného povrchového materiálu NX 870 Fenix s povrchovou úpravou proti otiskům prstů a nápadné přední části NX 650 modřín mořený, kartáčovaný.

Kuchyň do tvaru „U“

Malý pokoj, velká kuchyň.

Dokonale vyváženým pro funkčnost, s dostatkem úložného prostoru pro všechno. V kombinaci s tím je bar na snídani nebo skleničku po dlouhém pracovním dni.

Útočiště klidu

Klidné a vyvážené barvy. Jasné spoje zvýrazňují vertikalitu a vytvářejí atmosféru klidu a soustředění, přičemž místnost působí svěžím a vzdušným dojmem. V bočním výklenku náš pohled upoutá další funkční oblast v kuchyni: atraktivně navržená skříňka.

V klidu je síla

Tato kuchyňská linka s laminátovými čely SensiQ v mušlové bílé jemně matné ukazuje, jak svůdný může být konzistentní design. Tento design je jednotný jak v barvách, tak v materiálech, vyzařuje klid a je extrémně příjemný na pohled.

V domácím studiu

Otevřené vzdušné řešení kuchyně. Středobodem je ostrůvek s keramickou bianco béžovou přední stranou. Chladné, elegantní sklo, tvrdý kámen a hřejivé dřevo v přírodní dubové dýze.

Zažijte dokonalé spojení barev, tvaru a funkčnosti

Next125 se designově hlásí k moderní interpretaci myšlenky Bauhausu. Kuchyně next125 jsou plné barev, tvarů a praktických prvků, což dokazuje tato kuchyně se svou neobvyklou barevnou kombinací indické červené, kobaltově zelené a olivově žluté. Za barvami je ale také systém: každý odstín představuje jinou funkční oblast.

Útulná kuchyň

Stává se z kuchyně obývací pokoj nebo z obývacího pokoje kuchyň? Otázka, na kterou lze rychle odpovědět, když se podíváte do této kuchyně. Otevřená na obou stranách a sloužící jako pokojový prvek, otevřená policová jednotka jemně zdůrazňuje domácí charakter a současně působí jako most mezi vařením a stolováním.

Ležérní kuchyň

Optimální technologie, úložný prostor a vše skvěle upravené a uklizené, přesto stále ležérní.

Silné a robustní záření kuchyně v dubové elegantní grafitově šedé barvě je zjemněno elegantním lakem v kobaltově zelené barvě. Zářivý kontrast a také velmi praktické: zapuštěná panelová police next 125 Frame, která uklizeně ukládá koření, nože a vše, co profesionální kuchař potřebuje.

Keramická kuchyně v kombinaci s ořechem

Dialog mezi tmavou přední částí a teplým dřevem vytváří atmosféru, která připomíná elegantní bar. Navíc s perfektní pracovní stanicí pro gurmány se zálibou v odlišných věcech.

Keramika je ideální pro kuchyně: potraviny lze hygienicky zpracovávat přímo na povrchu. Materiál je dále odolný proti řezání a teplu. Používá se na pracovní desky po mnoho let, a tak dalším logickým krokem jsou keramická kuchyňská dvířka. Stejně jako u porcelánu obsahuje i tento přírodní umělý materiál pouze látky, které se v této formě také v přírodě vyskytují. To znamená, že materiál je šetrný k životnímu prostředí a lze jej plně recyklovat.

Kuchyně Schüller do menších prostorů a kanceláří

Kuchyňský kout ve světlém kari kombinuje kompaktní funkčnost, pocit domova a neomezené potěšení z vaření - také v malých místnostech nebo kancelářích.

Vše je optimálně skryto za posuvnými dveřmi a využívá kontrastní vnitřní barvy.

Kuchyně Schüller s ostrůvkem

Atmosféra plná sofistikovanosti a individuality a spousta úložného prostoru: to je kuchyně v barvě indické červené, jemně osvěžená nádechem mlhavé modré.

Díky prostornému a otevřenému plánování, které stírá hranice mezi kuchyní a obytným prostorem, se budete cítit dobře. Prostorný ostrov s vařením, zabudovanou vinotékou a černou podnoží, je středobodem kuchyně.

Bílá matná kuchyň

Čistě bílá kuchyně. Varný stůl ze světlého dřeva s kontrastní bílou pracovní deskou a vestavěnou knihovnou záměrně upoutá pozornost. Není potřeba nic víc. Cokoli jiného by bylo příliš.

Barová kultura pro domácnost

Je něco špatného na baru v obývacím pokoji? Jinými slovy: proč by věci, které k sobě patří, měly být drženy odděleně? Jedinečnost podtrhuje tmavé ořechové dřevo s drážkovanou povrchovou úpravou.

Výjimečné povrchy s jedinečnými texturami

Materiály propůjčují kuchyni její charisma a osobitost do které se budete znovu a znovu zamilovávat. Pastvou pro oči jsou nejenom elegantní čela v provedení světlý rýhovaný dub, ale také pracovní deska, která stejně jako zadní panel a ostrůvek dramaticky působí svým černo hnědým mramorovým efektem s žílou.

Matná skleněná kuchyň

Žádné rukojeti, žádné římsy rukojeti, vše jednoduše redukované na to nejnutnější. Nejen potěšení na pohled, ale také pocit, když přejíždíte prsty po matném skleněném povrchu a necháte výsuvy otevřít a zavřít jemným zatlačením.

Matné lakované sklo se jemně třpytí ve svém duhovém bronzovém tónu, zatímco vzor vytvořený spojkami klidně zahrnuje celou kuchyň. Tenké nástěnné jednotky jsou stejně nápadné, protože i přes svůj štíhlý vzhled nabízejí spoustu úložného prostoru i pro velké talíře.

Keramika je ideální pro kuchyně

Funkční, průmyslový a skutečný design - díky plánování pracovní desky a dvířek z totožného materiálu: keramická deska NX 950 v nové verzi efektu keramického mramoru grigio. Jemné žilkování mramorového dekoru vytváří vzrušující odrazy, konzistentní design kuchyňského bloku a výklenku zároveň vytváří vizuální klid - podporovaný bezúchytkovým otvíráním ostrůvku a spotřebičů Miele a vyfrézovanými úchytkami černě zbarvených dvířek do snadno čistitelného materiálu Fenix.

Rubínová kuchyň s mořeným dubem

Syté barvy jsou nastaveny na nejlepší efekt při střídání s přirozenými tóny. V tomto příkladu živá rubínově červená a tmavá dřevěná dýha vstupují do ohnivé vazby.

Nechte vyniknout doplňky

Bílá matná kuchyň, v tomto případě byl použit materiál matné sklo, v kombinaci s dubovou dýhou se nikdy neomrzí.

Kuchyně Schüller s kontrasty

Sofistikované barvy a materiály se spojily v mimořádné kuchyňské formaci. Chladná, zářivě bílá pracovní deska v efektu Marble Carrara je pěkným kontrastem k hřejivé přitažlivosti barvy saténového laku v jaguarově zelené barvě a prvků ve starém dubu.

Nástěnný systém next125 poskytuje závěsné konstrukční řešení.

Vzdušná kuchyň

Vzdušná kuchyně s matnými skleněnými povrchy v achátově šedé barvě a tvarem L, který ponechává prostor pro velkorysý jídelní stůl, kuchyně vyzařuje příjemný pocit.

Plynový krb a polička na knihy, která je integrována do přední části kuchyně, podtrhují domácí charakter kuchyně. Rozdíl spočívá v detailech: otevřená police vytváří kontrast s uzavřenými čelními plochami, povrchy bez rukojetí jsou kombinovány s atraktivními výfrézovanými úchytkami, klidné barvy vytvářejí dokonalý kontrast k odvážným tónům, které dodávají místnosti pocit síly.

Kuchyně Schüller s velkým ostrůvkem

Volně stojící ostrůvek je v této kuchyni poutačem. Díky omezenému designu a plánování ponechává tato kuchyně mnoho prostoru k dýchání.

Vybavení & doplňky kuchyní next125

Vybavení & doplňky

Zanechte nám telefon, ozveme se vám

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: